Üçyol-İzmir Alarm Güvenlik Sistemleri


Açıklama: İzmir Üçyol'da Alarm ve Güvenlik Sistemleri, Apartman Diafon Görüntülü Konuşma Sistemleri konusunda profesyonel destek almak için doğru yerdesiniz.
Kategori: EGE BÖLGESİ
Eklenme Tarihi: 06 Ağustos 2012
Geçerli Tarih: 23 Ekim 2020, 14:00
Site: Es Alarm NET İzmir
URL: http://www.esalarm.net/haber_detay.asp?haberID=128


Evinizi, İşyerinizi, Fabrikanızı ve hatta bebeğinize bakan bakıcınızın tutum ve davranışlarının nasıl olduğunu dünyanın herhangi bir yerinden canlı olarak izlemek mümkün müdür?
Bugünkü güvenlik sektöründe Kamera  Sistemi ile takip etmek artık mümkündür. İzlemek istediğiniz ortama yerleştirilecek olan uygun kameralarla olup bitenleri  canlı izleyebilir, Bilgisayar  yada Dijital Kayıt Cihazları ile görüntüleri anlık kayıt altına alabilirsiniz. İşyerlerinde müşteri yoğunluğunun fazla olduğu ortamlarda hırsızlık vakalarını, tartışma ortamları gibi istenmeyen durumları canlı  yada  kayıttan geriye dönük olarak geçmiş kayıtlarda  izlenebilir. Bu kayıtlar yasal (hukuki) olarak emniyet güçlerince ve yasal kurumlar tarafından değerlendirilmektedir. Kamera sisteminin kullanıldığı işyerleri, fabrika gibi işletmelerde çalışan personellerin performansında artış olduğu da göz ardı edilmemelidir.

Bu sistemin kullanıcıları dünyanın neresinde olursa olsun şifre sahibi kişi olarak iphone android ve internet üzerinden de canlı olarak ortamı izleyebilir,önceden gerekli tedbirleri alabilirler.

ES Alarm ve Güvenlik Sistemleri Montaj Paz. ve Tic. Kamera  Sistemi ihtiyaçlarınızda tüm risk ve ayrıntıları göz önünde tutmak suretiyle size özel çözümler sunacak, yüksek kalitede malzeme kullanma garantisi, etkin çözümler ,uygun fiyat ve satış sonrası teknik servis de   sunacaktır.

Ancak unutulmaması gereken bir diğer husus da, sadece kamera bağlantısının tek başına güvenlik sistemi teşkil etmeyeceğidir. Alarm ve güvenlik sistemleri sadece kameralardan ibaret düşünmemek gerekir. ES Alarm ve Güvenlik Sistemleri içinde kamera sisteminde bulunduğu komple alarm sistemleri projelerinde uzman çözümler sunar.

CEBİNİZDEN DE İZLEYEBİLİRSİNİZ: Blackberry,  IPHONE , Android Sistemleri, Smartphone, samsung galaxy cep telefonları ile uzaktan kameralarınızı an be an izleyebilirsiniz. www.esalarm.com ve www.esalarm.net web sitelerimizden detaylı bilgi alabilir, 0 232 247 74 39 - 0 507 333 11 99  bizi arayabilirsiniz.

Ege bölgesinde Üçyol-İzmir Alarm Güvenlik Sistemleri konusunda Es Alarm Güvenlik Sistemleri ile çalışabilirsiniz. Lütfen referanslarımıza bakınız...